Kariyer

Geleceğin teknolojilerini inşa eden takımın parçası olmak için ilk adımdasınız!

DZDTech IK politikamız

Kurulduğu günden bu yana, DZDTech, güvenirliliği ve kurum içi bağımlılığı ile bilinir. Yazılım sektörünün kanayan yarası olan, yüksek devinirim oranlarını aksine, DZD Ailesi sektörün oldukça üstünde bağlılık oranı ile hızla büyümeye devam ediyor.

İnovatif İnsan Kaynakları Uygulamaları sayesinde, yapılan işin niteliği ve sonucuna bağlı performans ve değerlendirme sistemi uygulaması ve Türkiye’de ilk kez 4 gün çalışma modeli uygulayan yazılım şirketi olması ile örnek teşkil ediyor. Hem takım üyelerimiz, hem de gelecek dönem aramızda görmeyi istediğimiz çalışma arkadaşlarımız için aradığımız, inşa etmeye ve geliştirmeye çalıştığımız temel prensiplerimiz, hız, çözüm odaklılık, güvenirlilik, öğrenmeye açık olmak, yenilikçilik, esneklik. 

DZD kültürü desteklemek için,

⦁ İş- Özel Hayat dengesine özen gösteriyor ve saygı duyuyoruz. 4 gün çalışma modeli ile, sevdiklerinize, sevdiğiniz diğer hobilerinize ve ailenize daha fazla ayırılmasını destekliyoruz.

⦁ Çalıştığın yerin hiçbir önemi yok, yurtdışından ya da yurtiçinden farklı şehirlerden, işinizin çıktısına ve kalitesine değer veriyoruz.

⦁ Takımlarımızda farklılıkları destekliyoruz. 35% olan kadın bilişimcilerinin oranını arttırmayı, farklıları desteklemeye devam etmeyi hedefliyoruz.

⦁ Her zaman ulaşılabilir olma ilkesinin, müşteri ve servis seviyesinin arkasındaki en büyük güç olduğuna inanıyor, dönüşümlü bir sistem ile hep tetikte kalıyoruz.

⦁ Güçlü yan haklar politikamız ile, finansal olarak da çalışanlarımızı destekliyoruz. Sağlık sigortasından, Bireysel Emeklilik sistemine, performans değerlendirme yapısından, 4 gün çalışma modeline kadar tamamı DZD kültürünü desteklemek üzere tasarlıyor, belirli aralıklarla gözden geçiriyoruz.

Aktif İlanlar

İnsan’ın yalnızca “kaynak” olmadığı bir dünyaya hazır mısın?

Aktif ilan bulunmuyor.
Bültenimize kayıt olarak ve sosyal medya hesaplarımızdan üzerinden takip edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aradığın yanıtlar burada! Daha fazlasını istiyorsan bizimle irtibata geçebilirsin.

4 gün çalışma modeli nasıl işliyor?

DZD Teknolojide 1 yıllık çalışma sürenizi tamamladıktan sonra, 4 gün çalışma modeline geçiş yapabilirsiniz. Bu model, size tanımlanan proje hedefleri üzerinden değerlendirilir ve standart bir gün ya da hafta olmaksızın, 4 gün çalışmak istediğiniz haftayı gün bağımsız belirleyebilirsiniz. Bir hafta Cuma günü, takip eden hafta farklı bir günü değerlendirme şansına da sahipsiniz.

Çalışma modelinde ofis zorunluluğu var mı?

DZD Teknolojide teknik ekiplerimizin tamamı uzaktan çalışma modelinde. Türkiye’nin ve hatta Dünya’nın dilediğiniz yerinden projeler için yazılım, analist desteği verebilirsiniz. Teknik olmayan ekipler ve yöneticilerimiz ise hybrid çalışma modeli ile ilerliyor. Ortalama haftanın 3 günü ofiste olan ekiplerimiz, belirli bir gün evden çalışma modeli ile değil, kendilerinin belirlediği ve işin gerektirdiği günler evden ve/veya ofisten çalışıyor. Teknik ekiplerimizin proje kapsamında yerinde çalışması gereken durumları olursa, planlama dahilinde yerinde destek de veriyoruz.

Bulut tabanlı teknoloji ne demek?

DZD Teknoloji olarak, big-tech’ler ile Fintech’lerin iş birlikteliği yapması gerektiğini düşünüyor ve destekliyoruz. Bu kapsamda Inter-Cloud ürünü için imzaladığımız stratejik iş ortaklığı kapsamında, finans sektöründe yer alan yasal yükümlülükleri ve onayları da içeren bir çözüm ortağı ile çalışıyor. BDDK ve TCMB tarafından onaylanan Inter-Cloud ürünü, finans alanındaki çözüm ortaklarımıza sunulurken, finans sektörü dışındaki oyuncular için farklı bulut önerilerimiz de bulunuyor. İyi haber, DoKa her türlü bulut ortamında çalışabilen esneklikte.

DoKa Uçtan Uca Bankacılık Çözümü nasıl işliyor?

Mobil, Internet ve Çağrı Merkezi uygulamasını ayrı ayrı çözüm ortakları ile yöneterek, her yeni teknoloji için farklı bir çözüm ortağı ile çalışma sorunu, uzun vadede tüm finansal oyuncular için farklı mimarı yapıların zorluklarını getiriyor. Bu nedenle DZD Tech olarak, tüm bu uygulamaları tek bir mimarı çatı altında topladık. Ana bankacılık sisteminiz ne olursa olsun, mobil, internet ve çağrı merkezi sistemi için tek çözüm ortağı olarak çalışıyoruz.