DZD Tech

Dijital çözüm teknolojileri sunan DZDTech’in hikayesi

Sektördeki deneyimimizle, sürdürülebilir bankacılık ve yenilikçi teknolojiyi bir araya getiriyoruz.
BİZ KİMİZ

Dijitalleşme yolcuğunda
Tek çözüm ortağı

DZD Teknoloji, serüvenine finans sektöründe bakım hizmetleri ile başladı. Öncelikli olarak uzmanlık alanı olan Mobil ve Internet bankacılık modüllerinin bakım hizmetlerini üstlenen DZD, takip eden yıllarda, ana bankacılık bakım işleri ve proje yönetimini devralarak, bakım hizmeti verdiği müşterilerin yüksek memnuniyet ve Hizmet seviyeleri temini ile fark yaratmıştır. 

Mobil ve Internet Bankacılığı başta olmak üzere, bir çok proje ve bakım işlerinde, çoklu paydaş yönetiminin ortaya çıkardığı zorlukları gören ve bu konuda müşterilerine sade ve yalın bir teknoloji sunmayı hedefleyen DZD Teknoloji, 2023 yılında DoKa ürünü için Ar-Ge çalışmalarının başlatmıştır. 

+80 kişilik uzman yazılım ve analist kadrosu ile, yılda 20bn kişi/gün kapasitesi sunan DZD Teknoloji, 2023 yılında üretim kapasitesinin %35’ini Ar-Ge çalışmalarına ayırmıştır. Devam eden yıllarda, trend teknolojiler ve müşteri ihtiyaçlarını gözeterek yeni ürünleri portföyüne eklemeyi hedefleyen DZD Teknoloji, her ürününde son teknolojiyi kullanarak, esnek bir mimari alt yapı kullanarak, esnek ve ölçeklendirilebilir bir teknoloji yaratır. 

Bankacılık ve finans sektörüne yön verecek inovatif fikirler ile özel bilgi birikimi, ekip içi ve ekipler arası yüksek koordinasyon ve bankacılık alanında edindiğimiz çok yönlü deneyimle 7/24 kusursuz işlerliği artırıyoruz. Kullanıcıların potansiyellerini analiz ederek müşterilerimize danışmanlık, mobil uygulama, entegrasyon, teknolojik altyapı ve farklı platformlarda yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

Esas hedefimiz, yurtiçi ve yurtdışındaki “Dijital Banka” lara ana çözüm ortağı olmak. 

Bunun yanı sıra, birden fazla çözüm sağlayıcı ile, dijital kanallarını yüksek maliyetler ve karmaşık sistem altyapıları ile yönetmek istemeyen mevcut ve konvansiyonel bankaların da çözüm ortağı olarak yanındayız.

Bankalar dışında, finans sektöründe oyuncu olan, Portföy Yatırım şirketleri ve Faktoring şirketlerinin de dijital çözüm ortakları olarak yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

Çözüm Odaklı, hızlı, esnek ve inovatif bir marka vaadi ile çalışan DZD Teknoloji, güvenilirlik ve servis memnuniyeti ile ön plana çıkmaktadır.

Manifestomuz, Bankacılık ve Finans Dünyasında Yenilik ve Güvenin Merkezi olmak ve Mobil Uygulamalar başta olmak üzere, dijital çözümler konusunda fark yaratmaktır.

Bizim için;
⦁ Müşteri Odaklı Çözümler Üreten,
⦁ Güvenilir ve Etik,
⦁ Konusunda Uzman ve Deneyim Sahibi,
⦁ İnovasyon ve Yaratıcılığı gündeminden eksik etmeyen bir Teknoloji lideri olmak temel hedeftir.

+5
Yıllık Deneyim

Kullanıcı odaklı hizmet anlayışımızla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunan bir teknoloji şirketiyiz​

Finansal İnovasyon Lideri

DZD Teknoloji, finans sektöründe yenilikçi çözümleri ve sürdürülebilir bankacılık ürünleri ile öncü konumda

Müşteri Odaklı Çözümler

Kullanıcıları anlamak ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek adına müşteri odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz.

İnovatif Fikirler ve Bilgi Birikimi

Sektöre yön veren inovatif fikirlerle donanmış, geniş bir bilgi birikimine sahip bir ekip.

Yüksek Koordinasyon ve Sürekli İyileştirme

Yüksek koordinasyonla 7/24 kusursuz işleyiş, sürekli iyileştirme ve geniş hizmet yelpazesi sunuyoruz.
Dijital Banka Çözüm Önerileri

Bulut tabanlı uçtan uca dijital bankacılık çözüm önerileri üzerine uzmanlaşmış kadrosu ile DoKa Mobil-İnternet Bankacılığı çözüm önerileri sunuyor

Bakım Hizmetleri

Kurulduğu günden bu yana, %100 müşteri memnuniyeti ve hız ile yüksek standartlar temin eden bakım hizmetleri önermektedir.

Yazılım Tasarımı

Uçtan uca her türlü süreç tasarımı konusunda yazılım ihtiyaçlarını karşılayarak müşteriye özel süreçler ve ürünler tasarlar.

Danışmanlık Hizmetleri

Aldığınız yazılım hizmeti ya da ana bankacılık sistemi nereden ve kiminle olursa olsun, teknoloji hizmetleri konusunda her türlü danışmanlık hizmetinin temini sağlanabilir.