DZD Tech

Size ne konuda yardımcı olabiliriz?

Destek Merkezi

DZD Teknoloji, dijital dönüşüm teknolojileri ile çözüm ortağı

DoKa Bulut Tabanlı Uçtan Uca Kanal Çözümü ile yanınızda!

Destek için gerekli tüm teknik dökümantasyon burada! Şifre temin etmeyi unutmayın!

Yüksek Güvenlik standartları için DZD Teknolojiye güvenebilirsiniz.

S.S.S.

Sıklıkla Sorulan Sorular

Aradığınız tüm yanıtlar burada.

DZD Teknoloji olarak, big-tech’ler ile Fintech’lerin iş birlikteliği yapması gerektiğini düşünüyor ve destekliyoruz. Bu kapsamda Inter-Cloud ürünü için imzaladığımız stratejik iş ortaklığı kapsamında, finans sektöründe yer alan yasal yükümlülükleri ve onayları da içeren bir çözüm ortağı ile çalışıyor. BDDK ve TCMB tarafından onaylanan Inter-Cloud ürünü, finans alanındaki çözüm ortaklarımıza sunulurken, finans sektörü dışındaki oyuncular için farklı bulut önerilerimiz de bulunuyor. İyi haber, DoKa her türlü bulut ortamında çalışabilen esneklikte.

Mobil, Internet ve Çağrı Merkezi uygulamasını ayrı ayrı çözüm ortakları ile yöneterek, her yeni teknoloji için farklı bir çözüm ortağı ile çalışma sorunu, uzun vadede tüm finansal oyuncular için farklı mimarı yapıların zorluklarını getiriyor. Bu nedenle DZD Tech olarak, tüm bu uygulamaları tek bir mimarı çatı altında topladık. Ana bankacılık sisteminiz ne olursa olsun, mobil, internet ve çağrı merkezi sistemi için tek çözüm ortağı olarak çalışıyoruz.

Evet. Tüm süreç uçtan uca, NFC ve Görüntülü görüşme teknolojisi ve zaman damgası ile birlikte DZD Teknoloji tarafından yazıldı. Hem Bireysel hem de Tüzel müşteriler için süreç işlemektedir.

Başka sorularınız mı var?